Харківська гімназія № 144

Ми раді вітати Вас на сторінці нашої школи!

Харківська гімназія №144 вітає Вас! /Files/images/gifzona_com_23.gif

Гімназія, яка завжди сповнена енергії і бадьорості.
   Гімназія, що здатна приймати найрискованіші рішення, в основі яких лежить не матеріальний фактор, а життєва зацікавленість новими програмами, предметами, людьми.
   Гімназія, яка завжди сповнена планів, з ентузіазмом захищає всілякі нові ідеї, не боїться громадської думки. Навпроти, їй подобається, коли про неї багато говорять.
   Народжена за гороскопом Друїдів під знаком «клену» гімназія №144 має жвавий характер, почуття гумору, здатність до дедукції, аналітичний склад розуму. Чи не правда, прекрасні данні для подальшого розвитку?
   А як же все починалось? Інформацію про історію заснування та шляхи розвитку гімназії Ви можете знайти в розділі історія гімназії.
   Шкільна мережа на 2010-2011 навчальний рік складає: - 38 класів, 1029 учнів; - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови - 15 класів; - гімназія - 5-11(12)-і класи - 23 класи; Мова навчання - українська.
   Графік прийому громадян (кабінет директора): Понеділок: 15:00 - 18:00 Четвер: 15:00 - 17:00

Престиж гімназії №144 у районі і місті як навчального закладу визначають:

• стабільно високий рівень навченості випускників гімназії, їхня готовність до продовження освіти
  • успішний вступ випускників у найпрестижніші вищі навчальні заклади відповідно до профілю класу
  • активна участь і перемоги учнів гімназії в олімпіадах, турнірах, конкурсах, а також участь учителів у професійних конкурсах різних рівнів;
  • сформованість у випускників етичних якостей особистості

Любі діти! Шановні батьки!

Тих, хто бажає отримати якісну гімназійну освіту і успішно пройти зовнішнє незалежне оцінювання, хто вважає, що потреба до самопізнання має стати невід’ємною частиною життя дитини, а загалом успішною соціалізацією учня є максимальна реалізація його здібностей, запрошуємо навчатись до Харківської гімназії №144. З інформацією про умови вступу до гімнізії Ви можете ознайомитись в розділі вступ до гімназії